Prosinec

Měsíc prosinec byl plný překvapení a vánočních radostí. V úterý 1. prosince se v naší škole otevřela nová, krásná jídelna, což ocenili všichni dobří jedlíci. Navštívil nás také Mikuláš se svoji družinou a přinesl nám spoustu dobrot. V předvánočním čase jsme vyráběli vánoční přáníčka, lepili kaprům šupiny a poslouchali vánoční koledy a písničky. Vánočním čajováním a ochutnávkou cukroví jsme společně zakončili školní adventní čas. Krásné Vánoce hodně zdraví a štěstí v NOVÉM ROCE 2021.

Mgr. Jitka Pilařová